Stroje EUROCOMACH prodej, servis

Nabízíme kompletní sortiment stavebních strojů italské značky EUROCOMACH

Minibagry EUROCOMACH se pevně drží tradice mateřské firmy zaměřené na vývoj a zdokonalování, což se odráží v mnoha jedinečných řešeních, která zlepšují výkon a usnadňují servis a údržbu.
Jedním z mnoha příkladů je sklopná kabina strojů od 2,5 do 6 tun umožňující přístup k jinak těžko dostupným komponentům, natáčecí radlice, a to jak vpravo/vlevo tak nahoru/dolů, či ideální rozmístění komponentů, která činí s bagrů EUROCOMACH stroje s nejmenšími přesahy výložníku na trhu. Díky ideálnímu rozložení jednotlivých částí je také typ ES18ZT nejmenším minirýpadlem na trhu s plnohodnotnou kabinou a nulovým přesahem zádi.
Všechna rýpadla od 2,5 tun jsou vybavena jedním výkonným Load-Sensing čerpadlem – systém pracuje stejně jako na hydraulika na velkých rýpadlech, čímž je dosaženo větší rychlosti a rypné síly strojů.

Smykem řízené nakladače EUROCOMACH se tak jako minirýpadla vyznačují vysokou výkonností a precizním zpracováním. Na evropském trhu se v současnosti nabízí 2 typy. ESK130.5 o hmotnosti 1,8t vhodný zejména do provozů se stísněným prostorem jako jsou drůbežárny a ESK190 o hmotnosti 4,4t, což je robustní silný nakladač s nekompromisním výkonem pro všechna použití. ESK190 se vyrábí také v pásové verzi, na podvozku vlastní konstrukce.

Rýpadlo-nakladač E245K je ve své třídě bezkonkurenční traktorbagr. Svou hmotností 3,8t, vylamovací sílou rýpadla 36kN při hloubkovém dosahu 3m a nosnosti nakladače 1,6t své konkurenty ve skupině malých kompaktních traktorbagrů vysoce přesahuje. Díky výkyvnému středovému kloubu je snadno manévrovatelný a vyrovná se i s nedostatkem prostoru na stavbě.

 

Pásová
minirýpadla
EUROCOMACH

ES 10 ZT, ES 12 ZT
ES 85 ZT EXTRA-UE
ES 95 TR EXTRA-UE
ES 85 ZT4, ES 95 TR4
a další...

Smykem řízené nakladače EUROCOMACH

ESK 130.5
ESK 150.5 EXTRA-UE
ESK 190 EXTRA-UE
ESK 190 T4
a další...

© 2003 - 2019 ROT-HSware spol. s r.o.

Programování & Webhosting by MagicHouse s.r.o.

Rychlý kontakt

Prodej a servis stavebních strojů:
Mobil: +420 733 753 338
info@stavebni-stroje.com